KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956087
nr 1395 6087
Oidentifierad konstnär. Signerad, Medelhavskust. Olja på duk, 49x60, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:39:04
1/5 15:37:53
100 kr
3/5 18:34:04